O firmie

Firma "Varia" jest doświadczoną już na rynku firma zajmującą się sprzedażą części do Samochodów Amerykańskich. Na rynku jesteśmy od 2005 roku i dzięki tej działalności zdobyliśmy sporą rzeszę stałych klientów indywidualnych oraz firm z branży motoryzacyjnej.
Naszą pasją od zawsze były auta amerykańskie , które zainspirowały nas do otwarcia tej, a nie innej działalności.
W naszej ofercie znajdziesz części NOWE , oryginalne oraz zamienniki.
Wyspecjalizowaliśmy się głównie w markach: JEEP, CHRYSLER, DODGE, FORD, LINCOLN, CHEVROLET , BUICK , PONTIAC, GMC...

Dzięki współpracy z producentami/hurtowniami zagranicznymi oraz krajowymi, staramy się mieć najniższe na rynku ceny zachowując przy tym zdrowy rozsądek pod względem bezpieczeństwa stosowanych części. W każdej branży wiadomo , że nie jest sztuką sprowadzić do handlu towar rotujący , najtańszy i gatunkowo najniższej klasy. Sztuką jest zyskać zadowolenie klienta, który powróci pamiętając profesjonalne doradztwo sprzedawcy przy odpowiednim doborze towaru.

Kupując u nas części zawsze otrzymasz Paragon lub Fakturę VAT i co najważniejsze GWARANCJĘ.
Zawsze służymy fachową pomocą, kontaktując się z nami będziesz mile zaskoczony profesjonalną obsługą (opinie klientów). Wszelkich odpowiedzi udzielimy telefonicznie bądź przez pocztę elektroniczną.


Jeśli o Nas jeszcze nie słyszałeś to na pewno z czasem Byś do nas trafił pod hasłem : "variaci" lub "jeepnięci"
Jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię części, koniecznie zadzwoń lub napisz do Nas - służymy  fachową pomocą.
Wysyłki realizujemy codziennie kurierem DHL , Inpost Kurier oraz Inpost do paczkomatów.
Z lewej strony wybierz interesujące Cię auto ( WYBIERZ POJAZD) lub wybierz tryb ( KATALOG CZESCI ) w którym będziesz mógł przeglądąc cały asortyment Naszego sklepu.Pamiętaj !!!Codziennie dodawane są nowe pozycje, jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię części, chętnie pomożemy - pisz, dzwoń lub przyjedź do Nas.